Revofit umožňuje pacientům s amputací přesně modulovat stupeň utažení jejich objímky/pahýlového lůžka a to otočením jednoduchého kolečka.
 
Jedná se o přizpůsobení ve světě ortopedie technologií BOA, o uzamykací systém, který převrací šněrování lyžařských bot, sportovní a také bezpečnostní obuvi.

• Specifické cílové oblasti tlaku nebo roztáhnutí/expanze
• Cílové oblasti odchylky/kolísání/změny objemu
• Uzamknutí kostnaté oblasti
• Odlehčení citlivých oblastí
• Přesnost aplikace


S Revofitem má pacient svoje pohodlí ve svých rukách. Princip ?  Drát, který je vložen do pouzdra a zalaminátován do své objímky, je spojen s kolečkem nastavení, který řídí intenzitu.Díky jednoduché rotaci může pacient dotáhnout své pahýlové lůžko/objímku pro nejlepší kontrolu protézy a také zlepšit své výkony například během vykonávání sportu nebo v průběhu dne.


Je také jednoduché povolit pahýlové lůžko pro uvolnění tlaku na zbytkovou/zbylou končetinu a tak si užívat více pohodlí při odpočinku nebo v pozici sedu. Manipulace se provádí jednou rukou, bez námahy, a dokonce i přes oblečení.

 

Tento utahovací drátový systém, spojený sestřihnutými klapkami v objímce/pahýlovém lůžku, umožňuje cílit oblasti tlaku nebo roztáhnutí/expanze zbytkové/zbylé končetiny. Nabízí také možnost doprovázet/provázet odchylky/kolísání/změny objemu a "osvobodit" nejcitlivější oblasti. Tyto otvory také nabízejí výhodu snadnějšího umístění objímky/pahýlového lůžka.

 

Revofit se přizpůsobí všem typům pahýlového lůžka : femorální, tibiální, Syme? neb multi oblastem.

  
   

 

K dispozici jsou dvě sestavy/konfigurace dle výběru ortoprotetika a jeho pacienta :

kód 1S600 : Sada Revofit 180°
Konce seřizovacího drátu vystupují na obou stranách nastavovacího kolečka.

kód 1S610 : Sada Revofit rovnoběžný
Konce seřizovacího drátu vystupují rovnoběžně ze stejné strany nastavovacího kolečka.

 

Právní podmínky Spojení/Odkazy Mapa stránek Školení Archiv © 2015 PROTEOR - Všechna práva vyhrazena - Reprodukce je částečně zakázána